21 Kasım 2014 Cuma

KAPSÜL TV

Merhaba,

Uzun zamandır yazmadım, yazacak vakit bulamadım. Çünkü anne oldum :) Sanırım bunca zaman sonra ilk pastayı kızım için yapacağım. Daha 5 ay var ama modeline şimdiden karar verdim bile. Nasıl bir şey tasarladığım şimdiden yazarsam sürprizi bozulur ama söz, tüm yapım aşamasını burada sizlerle paylaşacağım. O zamana kadar da bir türlü ekleyemediğim pasta fotolarını ve doğum odası hazırlıklarımı paylaşırım.

Yazının başlığı neden Kapsul Tv derseniz; hamileliğim döneminde çalışıp çabaladığım, doğuma 1 hafta kala ara verip doğumdan 4 gün sonra yine işin başına oturduğum bir proje Kapsul Tv. Bir sağlık sitesi. Binlerce soruyu doktorlara sorduk (sormaya da devam ediyoruz o ayrı) cevaplarını da sayfada yayınladık. O da henüz bebek. Kızım Nil'in doğumundan 1 ay sonra açıldı.

İleri ki dönemde üyelere özel annelik, bebek bakımı, bebek mamaları veee doğum kurabiyeleri, doğum günü pastaları ile ilgili e- kitaplar hazırlamayı düşünüyorum.

Site adresi www.kapsultv.com .Vaktiniz olduğunda göz atarsanız ve sağlığınızla ilgili kafanıza takılan bir soru olursa da iletirseniz sevinirim. Daha akla gelmeyen bir sürü soru vardır elbet. Ve daha yapılacak bir sürü iş.

Tanıştırayım bu Nil (burada 5 aylık şimdi 7 oldu)Bu da www.kapsultv.com;


(Sağlıkla ilgili merak edilen soruları doktorlar cevaplıyor! Binlerce soru ve video anlatımlı doktor yanıtları Kapsül Tv'de! 

Hangi hastalık neden olur, nasıl tedavi edilir? Hangi doktora gitmek gerekir? Gebelik, bebek ve çocuk bakımı, beslenme ve diyet, estetik ve güzellik... Kapsül Tv' yi takip edin, sağlık hakkında merak ettiğiniz her şeyi konunun uzmanından öğrenin. Birkaç kapsül bilgi size de iyi gelecek! )


Sevgiler :)


1 yorum:

Adsız dedi ki...

Çok güzel bir site. Umarım daha güzel yerlere gelir siteniz.